niedziela, 18 września 2016

Pożegnanie lata z kuchnią roślinną! Zdrowo i aktywnie! Przyłączysz się?

Kończy się lato, czas przygotowania się do jesiennej szarugi. W tym roku mam świetny plan i liczę, że się do mnie przyłączycie. To nie są moje pierwsze wakacje w tym roku, ale te są najbardziej wyczekiwane :). 
Odliczam czas! Termin 25.09. - 30.09.2016.Nieprześnia ma jakąś magiczną moc, daje równocześnie relaks i przypływ energii. Naprawdę nie wiem jak to jest możliwe, ale tak się dzieje. Dodatkowo zajęcia jogi i dla mnie totalna nowość "pilates", pozwalają lepiej poczuć swoje ciało. Co najważniejsze nie ma kompletnie znaczenia jaki jest twój poziom, czy to pierwsze spotkanie z jogą i pilatesem czy jesteś zaawansowaną joginką. Będziemy pod opieką profesjonalistek i entuzjastek jogi i innych aktywności.
Lubisz, a może chcesz dopiero poznać tajniki "nordic walking"? Beata zabierze nas na energetyczne spacery po okolicy. Beti to moja bratnia dusza, pasjonatka życia założycielka LaLoby.I ostatni, ale nie najmniej istotny element naszej jesiennej przygody, to to, co kocham najbardziej, czyli pyszne jedzenie. Wegetariańskie posiłki, wspólne warsztaty kulinarne z kuchnią roślinną. Bardzo na to czekam, na spotkanie z Wami :).Jeśli masz czas i szukasz zdrowego, energetycznego wypoczynku, przyłącz się do mnie, Beaty, Emilki, Doroty, Wawrzyńca, ....
Pisz, dzwoń, pytaj :) 


Beata: + 602 603 789. biuro@lalobacentrum.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly and PDF